Haber Detayı
18 Ekim 2020 - Pazar 18:10
 
Antrenman sonrası pide partisi yapıldı
SPOR Haberi
Antrenman sonrası pide partisi yapıldı

haber detay detay üstü

Süper Lig ekiplerinden Yenicami, başlangıç tarihi henüz netlik kazanmayan lig mücadelesi çerçevesinde hazırlıklarını sürdürüyor. Kulüpten yapılan açıklamada siyah beyazlılarda dün sabah antrenmanının ardından moral ve motivasyonu artırma adına pide partisi düzenlendi.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: 

Yeni sezon takvimi henüz netlik kazanmamasına karşılık A takımımız hazırlıklarını yaptığı çalışmalarla sürdürüyor. Cumartesi günü Göçmenköy antrenman sahasında sabah yapılan çalışmanın ardından moral ve motivasyonu arttırıcı olarak takımımız için pide partisi düzenlendi. 
Değerlendirmelerde bulunan takımımızın teknik sorumlusu Özgü Bayraktar, müsabaka tarihinin belirgin olmamasının kendilerini ve oyuncuları olumsuz etkilediğini, ancak futbola en erken zamanda geri dönüleceğine inançlarının tam olduğunu söyledi.
“Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu Covid-19 hastalığının yansımalarını hissetmeye devam ettiğimiz şu günlerde futbolun bizler için ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladık” şeklinde konuşan Bayraktar, “Özellikle müsabaka tarihinin belirgin olmayışı hem bizleri hem de oyuncularımızı olumsuz etkilemektedir. Futbola en erken zamanda geri döneceğimize inancımız tamdır. Federasyon başkanı Sayın Sertoğlu futbol oynanabilmesi için tüm olanakları seferber ettiğinin bilincindeyiz” dedi. 
Yapılan çalışmaların oyuncuların kilo almalarını engelleyici antrenmanlar olduğunu belirten Özgü Bayraktar, “Henüz maç yapacak seviyede olmayan takımımız müsabaka tarihinin açıklanması ile çalışmalara hız verip Süper Kupa’ya en iyi şekilde hazırlanacaktır” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Antrenman, sonrası, pide, partisi, yapıldı,
haberiçi alt 2
Yorumlar
Haber Yazılımı