Haber
20 Kasım 2020 - Cuma 20:36
 
Özsoy: Avrupa’daki büyük Dj’lerin setlerinde yer almak beni gururlandırıyor
Umut Özsoy’un ikinci parçası Revealed Recordings tarafından yayınlandı..
MAGAZİN Haberi
Özsoy: Avrupa’daki büyük Dj’lerin setlerinde yer almak beni gururlandırıyor

haber detay detay üstü

Umut Özsoy yaptığı başarılı işlerle  Avrupa’da boy göstermeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Umut Özsoy’un ikinci parçasının büyük ve prestijli bir plak şirketiyle anlaşıldığı haberi Mega Maya ajans direktörü Selin Nihat’tan gelmişti.

Hardwell’in sahip olduğu Revealed Recordings’le anlaşma imzalayan başarılı Dj, şarkının çıkış tarihini 20 Kasım olarak sosyal medya üzerinden duyurmuştu.

Bugün itibariyle tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başlayan “How We Live” isimli parça dünyaca ünlü Dj’ler tarafından destek göreceğinin sinyalini verdi.

Umut Özsoy yaptığı açıklamada;

15 yıla aşkın bir süredir sahne performanslarıma hız kesmeden devam ediyorum şu anda kendi parçalarımla performans göstermek ve Avrupa’daki bir çok büyük Dj’lerin setlerinde yer almak beni gururlandırıyor, yapmış olduğum prodüksiyonların bu denli başarılı plak şirketleri  tarafından kabul edilip yayınlanması benim için tarif edilemez bir duygu, artık durmak yok üç dört ve beşinci parçalarımı da tamamlamak üzereyim prodüktörlük tarafındaki istikrarımı göstermek için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum şarkılarım kabul aldıkça motivasyonum ve üretimim de ayni oranda artıyor...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Özsoy:, Avrupa’daki, büyük, Dj’lerin, setlerinde, yer, almak, beni, gururlandırıyor,
haberiçi alt 2
Yorumlar
Haber Yazılımı