Haber Detayı
16 Ekim 2020 - Cuma 11:54
 
Tecavüzcü baba, Nisan ayında yine tutuklanmıştı!
Zanlı O.D., Nisan ayında elinde içki şişesi ile sosyal medyada 7 yaşındaki öz oğlunun uygunsuz fotoğraflarını paylaşmış, yapılan şikayet üzerine tutuklanmıştı. “Namus ve ahlaka aykırı davranma” suçundan dava okunduktan sonra yargılanıncaya kadar serbest bırakılan zanlı, bu kez 14 yaşındaki kızına defalarca tecavüz etmekten tutuklandı.
GÜNCEL Haberi
Tecavüzcü baba,  Nisan ayında yine tutuklanmıştı!

haber detay detay üstü

Nisan ayında, oğlunun uygun olmayan fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmasının ardından tutuklanan ve daha sonra yargılanıncaya kadar serbest bıraklıan 44 yaşındaki O.D, öz kızına tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandı.

 

Mağusa’da 14 yaşındaki öz kızıyla arabada uygunsuz bir şekilde polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandığı iddia edilen 44 yaşındaki O.D., bu sabah Mağusa Kaza Mahkemesine çıkarıldı. Polis O.D hakkında “yakın akraba ile cinsi münasebet”, “16 yaşından küçük çocuğa cinsel tecavüz”, “cinsel istismar” ve “cinsel saldırı” suçlamaları ile 3 gün tutukluluk talep etti.

Zanlı O.D., Nisan ayında elinde içki şişesi ile sosyal medyada 7 yaşındaki öz oğlunun uygunsuz fotoğraflarını paylaşmış, yapılan şikayet üzerine tutuklanmıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tecavüzcü, baba,, , Nisan, ayında, yine, tutuklanmıştı!,
haberiçi alt 2
Yorumlar
Haber Yazılımı