Bisiklet tutkunları buluştu: Lefkoşa-Güzelyurt yarışları coşkuyla gerçekleşti
SPOR
21.07.2024 - 14:59, Güncelleme:
21.07.2024 - 14:59
Bisiklet tutkunları buluştu: Lefkoşa-Güzelyurt yarışları coşkuyla gerçekleşti
Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen yarışta bisiklet tutkunları bir araya geldi.
Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu tarafından bugün Lefkoşa-Güzelyurt-Kalkanlı-Çamlıbel-Yılmazköy-Metehan Çevre Yolu güzergahında Bisiklet yarışı gerçekleşti.
“Bisiklet Yarışı; Lefkoşa Atatürk Spor kompleksi içerisinde bulunan Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu lokali önünden başlayıp Lefkoşa-Güzelyurt-Kalkanlı-Çamlıbel-Yılmazköy-Metehan Çevre Yolu güzergahını takip ederek Sevgi Çemberi’ndeki bitiş noktasına ulaşıldı.
Toplam 39 sporcunun katılımıyla birlikte çekişmeli geçen yarışda dereceye giren sporcular grublarına göre şöyle sıralanmıştır;
Genç Erkek
1.Kerem Kıcım-Green Pedal Cycling Club 2:11:25.549
2.Enes Tekkanat-Green Pedal Cycling Club 2:16:50.296
Büyük Erkek
1.Mehmet Özboran - Islanders Bisiklet Takımı 2:11:00.452
2.Soner Akbaş - Islanders Bisiklet Takımı 2:12:19.771
3.Hüseyin İlker Ercen - Ferdi 2:12:19.847
Master 1 Erkek
1.Eral Aşina - Sistemal Velo Cypri 2:06:59.672
2.Hüseyin Esengin - Sistemal Velo Cypri 2:12:18.241
3.Ersan Serinyürek - Green Pedal Cycling Club 2:12:18.723
Master 2 Erkek
1.Salih Kopça - Green Pedal Cycling Club 2:13:01.449
2.Ersan Karayeğen - NHG 2:15:52.799
3.Kazım Beyoğlu - Islanders Bisiklet Takımı 2:16:52.284
Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen yarışta bisiklet tutkunları bir araya geldi.
Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu tarafından bugün Lefkoşa-Güzelyurt-Kalkanlı-Çamlıbel-Yılmazköy-Metehan Çevre Yolu güzergahında Bisiklet yarışı gerçekleşti.
“Bisiklet Yarışı; Lefkoşa Atatürk Spor kompleksi içerisinde bulunan Kıbrıs Türk Bisiklet Federasyonu lokali önünden başlayıp Lefkoşa-Güzelyurt-Kalkanlı-Çamlıbel-Yılmazköy-Metehan Çevre Yolu güzergahını takip ederek Sevgi Çemberi’ndeki bitiş noktasına ulaşıldı.
Toplam 39 sporcunun katılımıyla birlikte çekişmeli geçen yarışda dereceye giren sporcular grublarına göre şöyle sıralanmıştır;
Genç Erkek
1.Kerem Kıcım-Green Pedal Cycling Club 2:11:25.549
2.Enes Tekkanat-Green Pedal Cycling Club 2:16:50.296
Büyük Erkek
1.Mehmet Özboran - Islanders Bisiklet Takımı 2:11:00.452
2.Soner Akbaş - Islanders Bisiklet Takımı 2:12:19.771
3.Hüseyin İlker Ercen - Ferdi 2:12:19.847
Master 1 Erkek
1.Eral Aşina - Sistemal Velo Cypri 2:06:59.672
2.Hüseyin Esengin - Sistemal Velo Cypri 2:12:18.241
3.Ersan Serinyürek - Green Pedal Cycling Club 2:12:18.723
Master 2 Erkek
1.Salih Kopça - Green Pedal Cycling Club 2:13:01.449
2.Ersan Karayeğen - NHG 2:15:52.799
3.Kazım Beyoğlu - Islanders Bisiklet Takımı 2:16:52.284
Habere ifade bırak !
Bu habere hiç ifade kullanılmamış ilk ifadeyi siz kullanın.
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları
(0)
Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.